charakteristika horoskopového znamenia Vodnár

Vodnár - charakteristika

pridajte sa k nám:
Znamenia zverokruhu
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Dnešný horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Zajtrajší horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
RybyVodnári sú oduševnení a veľmi romantickí. Je medzi nimi veľa vynikajúcich mysliteľov, básnikov, vynálezcov a vedcov. Ich prenikavá intuícia vidí ďalej a hlbšie do budúcnosti. Radi experimentujú. Dokonale dokážu realizovať svoje myšlienky, ktoré sa na prvý pohľad mohli zdať neuskutočniteľné. Vodnári milujú všetko, čo je originálne, fascinujúce, nezvyklé. Majú hlbokú, komplikovanú povahu, preto môžu byť niekedy zle chápaní. Vodnári ľahko nadväzujú priateľské vzťahy a ich priatelia sa na nich môžu spoľahnúť. K ich povahovým rysom patrí veľkorysosť, nezištnosť a v širšom zmysle snaha zlepšiť ľudstvo. Zaujímajú ich ideály, zaoberajú sa vecami, ktoré sa týkajú skôr celku.

Napríklad sú to otázky sociálnych a ľudských práv, výchova a politika. K ich problematickým stránkam patrí potláčanie citov, nedostatok trpezlivosti a niekedy ľahostajnosť. Svoju odolnosť proti chorobám by Vodnári mali posilňovať vyváženou stravou a pobytom na čerstvom vzduchu. Ich choroby bývajú najčastejšie spojené s obehovým systémom. Majú zvýšené riziko vysokého krvného tlaku a porúch srdcového rytmu. Častejšie u nich dochádza k poraneniu nôh. Nemali by dusiť svoj hnev pod pokrievkou a každá choroba by ich mala prinútiť k vylepšeniu vzťahov k ľuďom. Ľudia narodení v tomto znamení sú všestranne nadaní a žijú činorodým a pestrým životom. Ich voľnomyšlienkárska povaha im velí vyberať si slobodné povolania. Úspešní sú vďaka svojej dôvere v konečný úspech a vnútornému presvedčeniu, že práve oni majú pravdu. Pre Vodnára sú vhodné profesie so vzťahom k pokroku a predvídaniu budúcnosti ako inžinier, informatik, meteorológ, vedecký pracovník. Sú dobrí obchodníci a podnikatelia. Dokážu analyzovať ľudské správanie a môžu pôsobiť ako psychológovia, vychovávatelia alebo učitelia. Vodnári sú idealisti a zaujímajú sa viac o vysoké ciele a hlboké myšlienky ako o milostné romániky. Sú zdržanliví a neradi dávajú svoje city najavo. Vyznačujú sa hrdosťou a dokonalým sebaovládaním a citové prejavy považujú za slabosť. Vodnári si po dlhom váhaní vyberajú jedného partnera na celý život a v manželstve sú spravidla verní a oddaní. Ženy nebývajú domácimi puťkami, majú plno energie a nápadov a nechcú byť zväzované. Muži Vodnári sú dôverčiví manželia, ale nie je ich možné k čomukoľvek nútiť. Vodnári si dobre rozumejú s Rybami, Baranmi, Blížencami, Váhami, Strelcami, a Kozorožcami. Nemajú radi Býkov, pretože nemajú fantáziu, Škorpiónov, pretože sú žiarliví, a Levov, ktorí majú vysoké nároky.
Na tomto webe sa nachádzajú len horoskopy a nie 100 percentne zaručené predpovede budúcnosti. Sitemap - mapa stránky Online je návštevníkov