charakteristika horoskopového znamenia Váhy

Váhy - charakteristika

pridajte sa k nám:
Znamenia zverokruhu
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Dnešný horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Zajtrajší horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
RybyV znamení Váh sa väčšinou rodia milí a sympatickí ľudia, ktorí podvedome usilujú o vnútornú i vonkajšiu harmóniu. Títo ľudia sú prevažne intelektuálneho zamerania, s hlbokým citovým životom. Radujú sa z každého príjemne prežitého dňa. Majú hlboký vzťah k umeniu a dobré predpoklady pre vlastnú umeleckú tvorbu. Milujú šperky, vkusné oblečenie, zábavu, hudbu a tanec. Majú vyvinutý zmysel pre spravodlivosť a sú ochotní pomôcť svojim blížnym. Sú naklonení poctivým kompromisom. Nebojí sa stretov, ale radšej volia pokoj a mier. Avšak v prípade, že pohár pretečie stanovenú hranicu, môžu sa zo svojej rovnováhy prudko vychýliť.

Ich chybou môže byť nadmerná citlivosť a sklon k netrpezlivosti. Celková bezstarostnosť môže viesť k ľahkomyselnému nakladaniu s peniazmi. Váhy milujú slobodu a nezávislosť, ale nedokážu žiť osamelo. Spoločnosť a harmonické partnerstvo pre nich znamená veľmi veľa. Ľudia Váhy by si mali dopriať dostatok odpočinku. Citlivo reagujú na telesnú i psychickú nerovnováhu a zle znášajú stres a disharmóniu. Keď sú chorí, potrebujú veľa odpočinku, kľud a povzbudzujúce slová. Mali by si dať väčší pozor na konzumáciu alkoholu v porovnaní s inými. K najcitlivejším miestam patria ľadviny a bedrová oblasť. Problémy s obličkami môžu súvisieť s problémami v partnerskom živote. Pracovné prostredie Váh musí byť upravené, pokojné a príjemné. Musia sa cítiť dobre aj medzi spolupracovníkmi. Váhy by sa mali vyhnúť zamestnaniam, ktoré sú vystavené prílišnému napätiu a stresu. Realisticky odhadujú svoje možnosti, preto si nekladú prehnané ciele. Inštinktívne vedia, že v kolektíve je treba ťahať za jeden povraz, aby boli úspešným tímom. Niektoré príležitosti im môžu uniknúť pre ich ťažké a dlhé rozhodovanie. Uplatnia sa ako výtvarníci, aranžéri, kaderníci. Dosahujú úspechy v umeleckom svete. Zmysel pre spravodlivosť uplatnia ako politici, právnici, notári a diplomati. Váhy sú čarovné a pôvabné. Ľahko sa zamilujú na prvý pohľad. Ich láska však môže mať krátke trvanie. Bytostne túžia po partnerskej rovnosti. Sú šťastné, keď partneri oceňujú ich city. Ženy - Váhy v sebe majú veľa ženskosti. Sú dobré matky, ale nemávajú v obľube niektoré domáce práce. Od svojich partnerov vyžadujú pozornosť, lichôtky a kvety. Muži bývajú vynaliezaví v láske. Sú taktní a elegantní. Bývajú dobrými manželmi, aj keď občas nedokážu povedať "nie" inej žene, ktorá sa im páči. Váhy sa dobre znášajú so Strelcom, Vodnárom, Blíženci, Levom a Pannou. Nemajú radi Kozorožcov a Baranov.
Na tomto webe sa nachádzajú len horoskopy a nie 100 percentne zaručené predpovede budúcnosti. Sitemap - mapa stránky Online je návštevníkov