charakteristika horoskopového znamenia Strelec

Strelec - charakteristika

pridajte sa k nám:
Znamenia zverokruhu
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Dnešný horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Zajtrajší horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
RybyStrelci sú vždy veľmi aktívni. Cez zdanie neustáleho zhonu bývajú dobrými pozorovateľmi a dokážu rýchlo analyzovať príčiny javov. Bývajú veľmi zvedaví, neustále chcú poznávať nových ľudí a nové veci. Rýchlo a ľahko nadväzujú kontakty s ľuďmi a zaujímajú sa o ich život. Často sú vynikajúcimi učiteľmi. Milujú nezávislosť a slobodu, ale ctia si aj slobodu druhých. Sú optimistami a väčšinou sa im preto všetko darí. Bývajú dobrými športovcami. Aj práca je pre Strelca skôr športom a robí im potešenie. Príčinou ich prípadných neúspechov býva veľká impulzívnosť. Rozhodujú sa rýchlo, mieria presne, ale niekedy aj prestrelia. Neboja sa nebezpečenstva.

Niekedy v ňom nachádzajú aj seba samého. Milujú pobyt na čerstvom vzduchu, majú radi prírodu a cestovanie. Majú zmysel pre spravodlivosť. Niekedy by im prospelo správať sa viac diplomaticky a načúvať druhým. Strelci sa spravidla tešia dobrému zdraviu. Môže sa stať, že vplyvom prepracovania precenia svoje sily. Chorobe sa podriaďujú veľmi neradi, a zvyčajne sa aj rýchlo uzdravia. Ako prevencia pomôže častý pobyt v prírode a pohyb. K najcitlivejším miestam patria dolné končatiny, hlavne bedra. U starších Strelcov sa môže objaviť skostnatenie bedrových kĺbov, ischias a bolesti chrbta. Preto je dôležité zostávať aktívny aj v neskoršom veku. Strelci ťažko znášajú akékoľvek obmedzenie, a aj v práci potrebujú dostatok pohybu. Musia mať slobodu rozhodovania. Potrebujú okolo seba veľa ľudí, rôznorodosť a vzrušenie. Prílišná kontrola zo strany nadriadených ich môže priviesť k apatii, ktorá sa bude navonok prejavovať ako neposlušnosť a vzdorovitosť. Mali by si vybrať povolanie v oblasti podnikania alebo finančníctva. Výborné uplatnenie poskytujú povolania ako tlmočník, veľvyslanec, cestovateľ, letec, sprievodca. Zamestnanie môže súvisieť aj so športom alebo láskou k zvieratám. Môžu byť aj filozofi, kňazi a učitelia. Títo slobodne založení ľudia si celkom dobre vystačia sami. Vyhovuje im, že ako slobodní môžu vzťah bez veľkých ťažkostí ukončiť. Bývajú ľahostajní k rodinným putám. Napriek tomu sú Strelci romantickí, otvorení, ústretoví a všetok svoj talent využijú k tomu, aby našli tú pravú lásku. Manželky Strelci bývajú vynikajúce kamarátky a dobré, pohostinné gazdiná. Nemali by si vyberať žiarlivých mužou. Muži bývajú veľmi pracovití. Často zostávajú v zamestnaní do neskorých hodín. Potrebujú ženu, ktorá bude rešpektovať ich slobodu. Strelci sa znesú s Levom, Kozorožcom, Vodnárom, Baranom, Váhami, Škorpiónom. Nemajú radi Ryby, Panny a Blížencov.
Na tomto webe sa nachádzajú len horoskopy a nie 100 percentne zaručené predpovede budúcnosti. Sitemap - mapa stránky Online je návštevníkov