charakteristika horoskopového znamenia Škorpión

Škorpión - charakteristika

pridajte sa k nám:
Znamenia zverokruhu
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Dnešný horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Zajtrajší horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
RybyĽudia narodení v znamení Škorpióna bývajú veľkými bojovníkmi. Sú veľmi všímaví, bystrí, všetko pozorne sledujú a pred ich očami sa sotva niečo utají alebo ukryje. Niekedy sa vyznačujú uzavretou, a samotárskou povahou. Len veľmi ťažko sa dá odhadnúť, ako budú reagovať. Ľudia Škorpióni majú silnú vôľu a akonáhle si niečo zmyslia, nič ich nezastaví. Nechýba im energia ani vytrvalosť a sú schopní obstáť aj v zložitých životných situáciách. Sú veľmi predvídaví a majú bystrého ducha, čo im umožňuje ľahko odhaliť u druhých najzraniteľnejšie miesto. Škorpióni berú celý svoj život ako boj so svetom, ktorý ich obklopuje, preto väčšinou zostávajú nepochopení.

Sú zrelší a dôkladnejšie než ostatní ľudia a vždy sa snažia dostať pod povrch vecí a života. Pre hĺbku a neodhaľovanie ich citov je ťažké sa im priblížiť. Negatívnymi prejavy môže byť ich mstivosť, žiarlivosť a precitlivenosť. Ich potreba všetko meniť môže prerásť v deštruktívne správanie. Ľudia v znamení Škorpióna sú veľmi odolní. Málokedy chorľavejú a ak ich choroba predsa len dostane, dokážu sa vlastnou silou rýchlo uzdraviť. K najcitlivejším miestam patria pohlavné orgány. Problémy ako zápcha, hnačky môžu súvisieť aj s vylučovaním. Časté môžu byť i úrazy, športové zranenia alebo kŕčové žily. Ako prevencia sa odporúčajú vnútorné očistné kúry aspoň dvakrát za rok. Škorpióni majú radi zložitú prácu, ktorá vyžaduje veľa síl a fantázie, odvahy a vôle. V prekonávaní prekážok a v riešení úloh sú veľmi trpezliví. Najlepšie sa im pracuje samostatne. V prípade potreby sa dokážu podriadiť, ale napriek tomu ťažko znášajú akúkoľvek kontrolu. Škorpióni dokážu dosiahnuť úspech takmer v každom povolaní. Môže to byť v odboroch, ktoré súvisia so zdravím a sexom, napríklad chirurg, ošetrovateľ, gynekológ, sexuológ. Môžu byť výborní výskumníci, bádatelia, psychológovia, detektívi. Sebarealizáciu nájdu aj v obchode a finančníctve. Ľudia narodení v znamení Škorpióna sú dynamickí, priťahujú k sebe ostatných ako magnet. Sex je pre nich veľmi dôležitý, pristupujú k nemu s neobyčajnou ľahkosťou. Škorpióni sú veľmi citliví a ku svojmu partnerskému šťastiu potrebujú skutočne silné citové zážitky. Od lásky k nenávisti je však len krok. Preto nemusí byť núdza o krízy a náhle výbuchy v partnerskom živote. Ak sú správne motivovaní, dokážu pre svojho partnera urobiť takmer všetko. Ženy Škorpióni majú v sebe veľkú vášeň a cit, sú ochotné prinášať obete. Muži zvyčajne majú radi rodinu, ale môžu sa v nej prejavovať ako príliš silné autority. Škorpióni sa dobre znášajú so Strelcom, Kozorožcom, Rybami, Rakom, Pannou a Váhami. Konfliktný vzťah môžu mať s Býkom.
Na tomto webe sa nachádzajú len horoskopy a nie 100 percentne zaručené predpovede budúcnosti. Sitemap - mapa stránky Online je návštevníkov