charakteristika horoskopového znamenia Ryby

Ryby - charakteristika

pridajte sa k nám:
Znamenia zverokruhu
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Dnešný horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Zajtrajší horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
RybyĽudia narodení v znamení Rýb so svojimi myšlienkami pohybujú v hĺbkach a neexistujú pre nich hranice. Ich úlohou je plávať proti prúdu. Keď sa nechajú iba unášať, môžu zle skončiť. Ryby majú silné vnútorné vnímanie, citlivosť a inšpiráciu. Sú obdarené akýmsi šiestym zmyslom, i keď si to samé neuvedomujú. Ich predstavivosť a fantázia im umožňuje precítenie každého okamihu. Dokážu obvykle pochopiť všetkých ľudí okolo, len samy seba nie. Môžu sa hľadať celý život. Ťažko nachádzajú rovnováhu medzi svojimi snami, vnútornými túžbami a realitou. Títo ľudia spravidla viac počúvajú ako hovoria. Sú prispôsobiví, majú skromnú a nesebeckú povahu.

Často o svojich schopnostiach pochybujú a stoja bokom. V tomto ohľade sú opatrní, ich dôverčivosť k ostatným ľuďom však môže byť bezhraničná. Preto sa stávajú obeťou podvodov a intríg. Ryby sú jemné, krehké a podliehajú mnohým chorobám. Najčastejšie majú problémy s chodidlami, bedrami, trápiť ich môžu bolesti v krížoch, opuchy a reumatizmus. Môžu trpieť nachladnutím, chrípkou a zápalmi pľúc. Poškodený imunitný systém súvisí s možnými alergiami. Stres a depresie sú pre ich zdravotný stav veľkou záťažou. Ľudia narodení v znamení Rýb sú starostliví, majú bohatú predstavivosť, výborne sa prispôsobujú, sú presní, šikovní a múdri. Bohužiaľ nemajú dôveru vo svoje schopnosti, pevnú vôľu a preto sa ťažko presadzujú. Mali by sa vyhnúť zamestnaniam, ktoré vyžadujú dravú súťaživosť a agresívnejšie správanie. Viac im bude vyhovovať kolektívna práca. Vhodné sú pre ne profesie založené na obetavosti a službe druhým. Napríklad lekár, veterinár, ošetrovateľ, vychovávateľ. Často si volia zamestnania v oblasti účtovníctva, matematiky, výpočtovej techniky. Prosperujú vo všetkých oblastiach umenia. Ryby sú zrodené pre lásku. Sú romantické, nežné a vášnivé. Dajú sa ľahko zviesť, a veľmi ľahko nadväzujú známosti. Na druhých vnímajú len lepšie stránky, zápory radšej neberú na vedomie. Preto v láske dosť často prinášajú obete alebo trpia. Títo ľudia bývajú dosť závislí na ľuďoch, ktorých milujú. Len ťažko sa zmierujú so sklamaním a krivdou. Ženy sa vydávajú skoro, sú verné a oddané. Muži bývajú dosť nerozhodní, pretože sa bojí odmietnutia. Ako manželia sú štedrí. Vhodnými partnermi môžu byť Barani, Býci, Raci, Škorpióni, Kozorožci, Vodnári. Horšie sa znesú s Pannou, Blížencom a Strelcom.
Na tomto webe sa nachádzajú len horoskopy a nie 100 percentne zaručené predpovede budúcnosti. Sitemap - mapa stránky Online je návštevníkov