charakteristika horoskopového znamenia Rak

Rak - charakteristika

pridajte sa k nám:
Znamenia zverokruhu
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Dnešný horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Zajtrajší horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
RybyPancier Raka je pancierom, ktorý ukrýva jemnosť, nesmelosť a psychickú i fyzickú citlivosť ľudí, ktorí sa v tomto znamení narodili. Títo ľudia sú prevažne citovo založení a majú mimoriadny zmysel pre domov a rodinu. Ich charakter je skôr zasnený, sentimentálny, obdarený bohatou fantáziou. Najlepšie sa cítia a rozvíjajú v úzkom rodinnom kruhu, domove a rodnom kraji. Prejavuje sa u nich premenlivosť a nepokoj. Často menia svoje nálady i názory. Raci sú ochotní obetovať sa pre svojich blížnych. Snažia sa pomáhať ako najlepšie vedia. Niekedy majú sklon k pohodlnosti, ktorá sa môže vyvinúť až v úplnú lenivosť. Sú chápaví a majú veľmi dobrú pamäť.

Niekedy bývajú sebeckí k cudzím ľuďom. Ich chybou je nepokoj a netrpezlivosť. Mnohokrát nedokážu počkať, až záležitosť dozreje a zničia tak sľubne začaté dielo. Zdravotný stav Rakov je podmienený dôkladným odpočinkom a spánkom. Ak je ohrozený ich pocit bezpečia, môžu upadnúť do depresie. Chmúrnou náladou si môžu privodiť vážne zdravotné problémy. Najčastejšie sa jedná o zažívacie ťažkosti. Žalúdočné vredy veľmi často súvisia s problémami v citovom živote. Ak si dokážu udržať pokoj a optimizmus, môžu sa v zdraví dožiť vysokého veku. Raci vyžadujú od zamestnania pocit bezpečia a istoty, preto dávajú prednosť pracovným pomerom so stálou pracovnou dobou. Majú veľký zmysel pre zodpovednosť, sú dôveryhodní, spoľahliví a usilovní v práci. Zmenám sa prispôsobujú, ale chvíľu trvá, než si na ne zvyknú. Sú ambiciózne a húževnatí. Povolanie býva často spojené s deťmi a rodinou. Sú to učitelia, detskí lekári, zdravotné sestry, opatrovatelia. Uspejú aj v umeleckých odboroch vďaka svojej predstavivosti a fantázii. Bývajú aj dobrými kuchármi. Raci sú zmyselné a láskyplné znamenie. Sú emocionálni, neuspokoja sa s povrchnými vzťahmi a sex považujú za dôkaz lásky. Sú najspokojnejší, keď majú stáleho a spoľahlivého partnera. Do istej miery na ňom bývajú závislí. Raci mávajú prirodzený sklon k vernosti. Veľmi ťažko prežívajú prípadný rozvod. Ženy - Raci sú ideálne, verné manželky, dobré gazdiná a matky. Svoje deti často milujú viac než manžela. Muži - Raci majú radi dobré jedlá a sami vedia dobre variť. Obvykle sa ženia neskôr, pretože neradi opúšťa rodičovský dom a bývajú fixovaní na svoju matku. Raci sa dobre znášajú s Levom, Pannou, Škorpiónom, Rybami a Býkom. Konflikty môžu mať s Váhami, Kozorožcom a Baranom.
Na tomto webe sa nachádzajú len horoskopy a nie 100 percentne zaručené predpovede budúcnosti. Sitemap - mapa stránky Online je návštevníkov