charakteristika horoskopového znamenia Panna

Panna - charakteristika

pridajte sa k nám:
Znamenia zverokruhu
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Dnešný horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Zajtrajší horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
RybyĽudia narodení v znamení Panny sú praktickí, rozvážni a v živote sa snažia riadiť skúsenosťami, a to nielen vlastnými. Panny bývajú racionálne a kritické. Milujú poriadok a presnosť a patria k najväčším nepriateľom zmätku, chaosu a nedbalosti. Sú mnohostranne nadané. Snaží sa postupovať maximálne prakticky. Dokážu rýchlo rozoznať, čo je dobré a zlé, potrebné a nepotrebné. Rýchlo tiež postrehnú každú chybu. V ich myslení prevláda analytický prístup. Zaoberajú sa rôznymi maličkosťami a podrobnosťami, takže sa ľahko stane, že stratia celkový prehľad o určitom dianí a unikajú im súvislosti a celkový zmysel.

Nie je to ani zo súcitu ani zo snahy tieto informácie zneužiť, ale z neukojiteľnej zvedavosti. Panny môžu pôsobiť skromným dojmom. V skutočnosti však majú samé o sebe tú najvyššiu mienku. K najväčším chybám týchto ľudí patrí sebeckosť, cynizmus a tiež nerozhodnosť. Panny mávajú dobré zdravie, predovšetkým preto, že sa o seba úzkostlivo starajú a venujú značnú pozornosť zdravému životnému štýlu. Ich predstavivosť však často vyvoláva zbytočný strach z nehôd a chorôb. Niekedy predstierajú chorobu alebo skutočne ochorejú v prípade, že sa chcú vyhnúť nejakým nepríjemnostiam. K najcitlivejším miestam patria nervová sústava a črevá. Liečebným prostriedkom býva pobyt v prírode. Ľudia v znamení Panny sú veľmi efektívni, starostliví a svedomití pracovníci, ktorí zvládnu aj najnáročnejšie úlohy. Sú dobrí v logike, dôslednosti a disciplíne. Potrebujú nájsť prácu, ktorá by im dávala pocit dôležitosti a užitočnosti. Pre ich motiváciu a výkonnosť je dôležitý pocit, že práca je užitočná a významná, aj keď sú iba malou súčasťou pracovného kolektívu. Skvele sa uplatnia v odbore finančníctva, sú dobrí účtovníci, analytici, štatisti, ale tiež právnici, učitelia alebo konštruktéri. Svoju presnosť môžu uplatniť ako optici či hodinári. Panny mávajú dvojitú tvár a skrývajú v sebe veľa protikladov. Na jednej strane sú chladné, na druhej strane však veľmi citlivé a vnímavé. Pri výbere partnera sú veľmi opatrné a náročné. Preto niekedy zostávajú osamelé. V kútiku duše túži po úprimnom, čistom a rýdzom vzťahu, ale boja sa hlbokých citov a nevedia ich vyjadriť. Ženy bývajú spoľahlivé a vtipné manželky. Muži sa dobre starajú o svoje zdravie a o poriadok v domácnosti. Panny hľadajú partnera, ktorého by si mohli vážiť. Sú šťastné s Váhami, Kozorožcom, Škorpiónom, Býkom, Rakom a Levom. Horšie sa znesú sa Strelcom, Rybami a Blíženci.
Na tomto webe sa nachádzajú len horoskopy a nie 100 percentne zaručené predpovede budúcnosti. Sitemap - mapa stránky Online je návštevníkov