charakteristika horoskopového znamenia Lev

Lev - charakteristika

pridajte sa k nám:
Znamenia zverokruhu
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Dnešný horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Zajtrajší horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
RybyZnamenie Leva je symbolom vlády a odvahy. Ľudia narodení v tomto znamení sú plní tvorivej sily. Zdá sa im, že všetko hravo zvládnu. Dokážu vymýšľať veľké plány, problém však býva v tom, že sú často neuskutočniteľné. Levy sú veľkorysí. Maličkosťami sa zaoberajú neradi a často ich schválne prehliadajú. Milujú bohatstvo, chcú v živote niečo znamenať, chcú reprezentovať a byť uznávanými. Ich prednosťou býva zdravý rozum a spoľahlivá pamäť. Neznášajú nespravodlivosť a bráni tých, ktorým je ubližované. Sú idealisti a stavajú záujem celku nad záujmom jednotlivca. Levy bývajú sebavedomí a ctižiadostiví. Chcú byť prirodzeným stredom každej spoločnosti.

Vášnivo túžia po pochvale, cti a uznania. Ich chybou býva neschopnosť podriaďovať sa iným. Levy majú pomerne dobré zdravie a silnú vitalitu. Sú síce náchylnejší k rôznym zraneniam a náhlym chorobám, ale bývajú imúnni voči dlhodobým chronickým ochoreniam. K najcitlivejším miestam patrí zrak, chrbtica a srdce. Predovšetkým vo vyššom veku sú citliví na ochorenia srdca a problémy súvisiace s krvným obehom. Tvorivá myseľ robí zo Levov veľmi schopných a dynamických spolupracovníkov. Majú skvelý organizačný talent a schopnosť získať si autoritu. Najviac im vyhovujú riadiace funkcie. Musia mať pocit, že stále postupujú vpred. Nestrácajú sebavedomie ani v kritických situáciách. Dokážu si udržať prehľad a chladnú hlavu. Lev je tvorivé znamenie, preto v práci dokážu prejaviť svoje nadanie, schopnosti a tvorivosť. Môžu byť úspešnými riaditeľmi, vedúcimi, veľvyslanci alebo vodcovia politických strán. Láka ich zábavný priemysel, vhodné sú aj slobodné umelecké povolania. Pre Leva je láska niečim, čo musí byť rozohrané naplno. Musí byť nápadná a dramatická. Levy sú romantickí a túžia po zbožňovania. Kvôli láske sú ochotní veľa obetovať a prekračovať obvyklé hranice. Ťažko im možno odolať. Ženy sú sexuálne zamerané a príťažlivé. Manželka v znamení Leva je dobrá gazdiná, stará sa o svoj zovňajšok, ale vyžaduje tiež veľa pozornosti. Muži sú vášniví milovníci, pozorní a štedrí. Bývajú veľmi žiarliví. Milujú spoločnosť a neradi zostávajú doma za pecou. Vhodnými partnermi môžu byť Levi, Váhy, Raci, Strelci, Barani, Blíženci. Chladne na nich pôsobí Vodnár a Býk.
Na tomto webe sa nachádzajú len horoskopy a nie 100 percentne zaručené predpovede budúcnosti. Sitemap - mapa stránky Online je návštevníkov