charakteristika horoskopového znamenia Kozorožec

Kozorožec - charakteristika

pridajte sa k nám:
Znamenia zverokruhu
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Dnešný horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Zajtrajší horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
RybyĽudia narodení v znamení Kozorožca sú praktickí, zdržanliví, vytrvalí a vážni, pretože vedia, že blahobyt a pohodlie neprichádzajú bez námahy a vytrvalej práce. Majú silne vyvinutý zmysel pre povinnosť, ktorý často prehlušuje všetky ostatné city. V povahe Kozorožcov je vážnosť, opatrnosť a premýšľavosť. Pritom sú ctižiadostiví, usilovní, trpezliví a zároveň nepodplatiteľný. Majú silnú potrebu postupovať vpred, vyššiee, ako duševne, tak spoločensky. Ich silnej autorite napomáha dobrý organizačný talent. Sú konzervatívni, stelesňujú stabilitu, sú diplomatickí, ale málo prispôsobiví. Najradšej majú všetko podrobne naplánované, veľmi neradi improvizujú.

Kozorožci bývajú veľmi uzavretí a ťažko nadväzujú kontakty s okolím. Zostávajú nedôverčiví a udržujú si odstup. Napriek tomu sú hodní dôvery a možno sa na nich spoľahnúť. Ľudia narodení v znamení Kozorožca bývajú v detstve častejšie chorí, ale s vekom získavajú na odolnosti. Väčšinou si zachovávajú sviežosť a jasného ducha až do vysokého veku. Choroby môžu mať príčinu v melanchólii a pesimistickej nálade. Majú sklon k reumatizmu, nachladnutiu či kožným alergiám. Ako prevencia im poslúži pravidelný pobyt na čerstvom vzduchu a masáže. Ľudia narodení v znamení Kozorožca sú veľmi schopnými a spoľahlivými pracovníkmi, ale vyžadujú štandardné podmienky, súkromie a pokoj. Dávajú prednosť tradičným profesiám a vyskúšaným metódam. Neradi menia zamestnanie. Vhodným odborom je pre nich účtovníctvo, bankovníctvo, administratíva a vedecké povolania. Sú úspešní aj ako učitelia, právnici, architekti, murári, farmári. Môžu mať tiež literárne schopnosti. Kozorožci bývajú ostýchaví, zdržanliví a hanbliví. Nikdy nad sebou nestrácajú kontrolu. Aj keď svojho partnera veľa milujú, nechávajú si vždy kúsok súkromia pre seba. Vo vzťahu sa snažia dosiahnuť dominantného postavenia. Manželstvo uzatvárajú až vtedy, keď si dôkladne preveria kvality svojho partnera. Nezriedka hrá dôležitú úlohu aj finančná situácia ich náprotivku. Ženy sú spoľahlivé a snažia sa byť v dome absolútnymi pánmi. Svoje city vyjadrujú len s ťažkosťami. Muži potrebujú pocit stability, ale sú oddaní a starostliví. Dobre sa znášajú s Vodnárom, Rybami, Býkom, Pannou, Škorpiónom, Strelcom. Problémy majú s Baranom, Rakom.
Na tomto webe sa nachádzajú len horoskopy a nie 100 percentne zaručené predpovede budúcnosti. Sitemap - mapa stránky Online je návštevníkov